• Witaj na moim blogu! 🙂

Ptasie Opowieść powstały po to, by opowiadać… o rodzicielstwie, życiu i wszystkich przyjemnościach oraz bolączkach, które w sobie kryje. Daję tutaj po prostu upust kłębiącym się w mojej głowie myślom.

Cele mam prosty:

Pogadać sobie i poznać nowych fajnych ludzi, których interesują te same tematy co mnie.

Tworzyć przyjazne i pełne akceptacji miejsce dla rodziców, którzy chcą świadomie podchodzić do swojego rodzicielstwa.

Pokazywać wychowanie oparte na miłości, szacunku i bliskości z dzieckiem.

Dbać o siebie – nie tylko w myśl zasady, że szczęśliwy rodzic, to szczęśliwe dziecko, ale przede wszystkim „szczęśliwy rodzic, to szczęśliwy człowiek” dbam o siebie, tak po prostu.

Dzielić się zdobywaną wiedzą tonami przeczytanych książek, artykułów oraz rozmowami z ekspertami w swoich dziedzinach.

Smacznie i zdrowo jeść

Jestem mamą dwóch wspaniałych chłopców – nad wyraz energicznego 2,5 latka i niezwykle pogodnego niemowlaka. Jakby mało w moim życiu było mężczyzn, mam także męża, który z anielską cierpliwością wspiera wszystkie moje pomysły.

Macierzyństwo pokazało mi, co jest tak naprawdę ważne w życiu. Stało się też impulsem do rozpoczęcia ciężkiej pracy nad sobą… z różnymi skutkami! 🙂

Odkąd po raz pierwszy przyrządziłam spaghetti z parówkami (nie oceniajcie mnie) moją pasją stało się gotowanie, a później także zdrowe odżywianie. Studiowałam prawo i germanistykę. Choć wprost nie pracuję w zawodzie, to zdobytą wiedzę i umiejętności na tych kierunkach wykorzystuję w życiu prywatnym i zawodowym. Wraz z narodzeniem Pierworodnego zaczęłam interesować się rozwojem dzieci i tym, co w uproszczeniu można nazwać wychowaniem. Pochłaniam więc książkę za książką, publikację za publikacją.Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top